Facebook Youtube

Školské správy

Dňa 23.9.2022 sa v ŠKD o tanečné popoludnie postarala trénerka Saška, ktorá rozhýbala malých i veľkých a deti si mohli zatancovať  na rôzne obľúbené piesne….
V rámci Európskeho týždňa športu sa v ŠKD dňa 21.9.2022 uskutočnila akcia- Skákanie na trampolínach- Jumping. Deti skákali podľa hudby, rozhýbali si svoje telá a vyskúšali svoju vytrvalosť….
Ako rodičia prváčika zažívate iste obdobie plné očakávania, radosti i obáv. Rovnako ako vy, aj váš drobec je zvedavý, čo ho v škole čaká. Prinášam preto niekoľko odporúčaní, ktoré by vám mohli uľahčiť adaptáciu na nové obdobie: So svojim dieťaťom hovorte. Tak často ako potrebuje. Ubezpečte ho, že vám…
V prvý školský deň sme s radosťou privítali 79 prvákov, ktorí sa už tešia na nové zážitky a dobrodružstvá. Želáme im veľa radosti z nových vedomostí, odvahu skúšať nové veci a rodičom prajeme veľa síl a trpezlivosti….
28. 6. 2022 športovala celá škola. Na jedenástich stanovištiach si deti vyskúšali rôzne športy „pod taktovkou“ športových klubov, našich telocvikárov i učiteľov….
Dňa 2. 6. 2022 sa žiaci ôsmeho ročníka spolu s pánom učiteľom Danom, pani učiteľkou Junkovou a pani učiteľkou Matovičovou zúčastnili exkurzie s cieľom vydať sa po stopách Milana Rastislava Štefánika….