Veľký úspech na postupovej súťaži . . .

Dňa 28. februára 2024 sa konalo okresné kolo postupovej súťaže v prednese povestí – Šaliansky Maťko v priestoroch Centra voľného času v Dúbravke.

Našu školu reprezentovali dvaja žiaci v dvoch kategóriách, Lea Blesáková z 5.A triedy a Martin Beťko zo 7.A triedy. Na okresnom kole tejto recitačnej súťaže sa vždy stretnú tí najlepší žiaci z celého okresu BA IV, preto konkurencia bola veľká a rozhodovanie poroty naozaj náročné.

No napriek silnej konkurencii sme zaznamenali obrovský úspech vďaka Martinovi Beťkovi, ktorý získal krásne 1. miesto. Za svoju snahu a precíznu prácu s hlasom bol odmenený nielen vecnými cenami a diplomom, ale aj postupom do krajského kola.

Maťkovi srdečne blahoželáme, už teraz mu všetci držíme palce pri reprezentácii našej školy a prajeme veľa úspechov na krajskom kole súťaže „Šaliansky Maťko“.

Mgr. Katarína Rabajdová