Celonárodné finále vo florbale starších žiakov.

V dňoch 6.6. – 7.6.22 sa zúčastnila naša škola majstrovstiev Slovenska vo florbale starších žiakov, ktoré sa konali v Trenčíne za účasti víťazov jednotlivých krajov Slovenska.

Na turnaji bolo 8 družstiev, rozdelených do dvoch štvorčlenných skupín. Naši chlapci si postupne v skupine zmerali sily s Levicami, Popradom a Dolným Kubínom. Vyhrať sa nám podarilo s Levicami a v skupine sme skončili na štvrtom mieste. Následne sme sa v semifinále stretli s favoritom turnaja Trenčínom, s ktorým sme prehrali a na záver sme si zmerali sily o 7. až 8. miesto opäť s Levicami. Tento zápas sme prehrali 3:2 a skončili sme tak na 8. mieste.

Turnaj mal veľmi vysokú úroveň, kde štartovali prevažne športové školy so zameraním na hokej a florbal. Pre našu školu je tak 8. miesto, veľmi pekný úspech, začo patrí chlapcom poďakovanie.