Súťaž o K Park v Dúbravke

Vážení rodičia.

Mestská časť Bratislava-Dúbravka sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland a súťaží tak o jeden zo siedmich K Parkov, ktoré má spoločnosť vybudovať po Slovensku. Hlasovať sa začína 6. januára 2022.

Aby sme nový K Park získali, potrebujeme, aby sme sa v mestskej časti spojili pri hlasovaní a spoločne si „vyklikali“ športovo-oddychový priestor pre Dúbravčanov.

A tu milí rodičia potrebujeme vašu pomoc. Ako?

Práve vy môžete byť výraznou silou a pomocou pri hlasovaní.

Hlasovanie sa začína na stránke www.kauflandpark.sk, už 6. januára 2022 a trvá do 16. februára 2022. Pri prvom hlasovaní sa treba registrovať a potom už len pravidelne hlasovať. Okrem dobrého pocitu a pomoci pre Dúbravku sa môže každý hlasujúci zapojiť aj do hry o nový smartfón.

Pri prvom hlasovaní sa treba registrovať a potom už len pravidelne hlasovať. Okrem dobrého pocitu a pomoci pre Dúbravku sa môže každý hlasujúci zapojiť aj do hry o nový smartfón. Stránka www.kauflandpark.sk je spustená od konca decembra.

Čo je to K Park?
Ide o prvý ročník projektu spoločnosti Kaufland, v rámci ktorého vytvorí na Slovensku sedem K Parkov, miest pre relax a oddych. Jeden z nich môže byť v Dúbravke. Závisí to od nás.

K Park má do miest a mestských častí priniesť viac možností na aktívne trávenie voľného času na čerstvom vzduchu. V parku sa môžete tešiť či už na stolnotenisové stoly, workoutové konštrukcie, lezeckú stenu, možnosti pre oddych a relax, stojany na bicykle i novú zeleň…
Ak by sa nám podarilo K Park získať, tešiť by sme sa z nového priestoru mohli už budúci rok.

Dobrou správou tiež je, že mestská časť pre projekt vyberie staré nevyužívané športovisko, zanedbanú asfaltovú plochu, ktorá sa zmení na oddychovú zónu. Nezaberie sa tak žiadna zelená plocha v Dúbravke.

Za vašu podporu ďakujeme.

A nezabudnite. Na Tri krále a potom zas a zas hlasujem stále… každodenne od 6. januára 2022 až do do 16. februára 2022.

Ďakujeme za pomoc.

Mgr. Iveta Mikšíková, RNDr. Martin Zaťovič starosta MČ Bratislava – Dúbravka